1. Žijeme dlhšie.To je skvelá vyhliadka do budúcnosti. Čo poviete, dámy?

2. Používame kabelky. Samozrejme, niekedy sa aj chlapi uchyľujú k používaniu batohu, ale úprimne neviem, čo by som robila bez môjho smiešneho štýlu Mary Poppins.

foto

3. Máme oveľa viac možností, čo sa oblečenia týka, ako muži. Stačí sa len pozrieť na akúkoľvek udalosť s červeným kobercom a mužov – nemajú veľmi na výber, čo si obliecť.

4. Nie je nič lepšie ako klebetenie. Môžete rozobrať všetko a všetkých.

5. Rozhovor s dievčatami na toaletách v klube alebo bare sú extrémnymi posilňovačmi sebaúcty. Možno sa budete na druhý deň čudovať, prečo ste si vzali životnú radu od cudzej baby, ale budiš. www.salim.sk/uzasne-veci-o-tom-ze-ste-zena/

6. Keď už hovoríme o toaletách, naše sú vždy čistejšie ako tie pánske.

7. Sme organizované a multifunkčné.Dokážeme telefonovať, lakovať si nechty a čítať horoskop súčasne.

8. Sme lepšie v dávaní darčekov.Nenecháme sa zahanbiť. Muži nám darujú napríklad mixér a myslia si, že je to ten najromantickejší darček, aký nám kedy dali.

9. Rozhodne lepšie znášame bolesť.Napríklad taký pôrod.

10. Sme premenlivejšie v oblasti sexuality.Jedna štúdia preukázala, že až 60% heterosexuálnych žien sexuálne priťahuje iné ženy.

11. Sme emocionálnejšie.Muži svoje city neprejavujú, zatiaľ čo my ženy sa nehanbíme prejaviť svoje emócie.

kabela

12. Poznáme ten správny uhol pri fotení.Veď predsa si na svoj profil nezavesíme otrasnú fotku.

13. Sme šialene lojálne.Ak máte problémy, zaručene vám vieme poskytnúť podporu.

14. Sme kráľovné malicherností.Áno, niektorí ľudia to vidia ako negatívnu vlastnosť, ale oni určite nemajú WhatsApp skupinu a fotoaparát snímajúci celú postavu.

kamarádky

15. Sme skvelé poslucháčky.To je dôvod, prečo dokážeme stráviť hodiny na telefóne a prebrať všetko od politiky až po Rihannu.

16.Vieme sa lepšie písomne vyjadrovať.Zastavne náhodne nejakú ženu na ulici, dajte jej iPhone a nechajte ju napísať správu. Ihneď sa z nej stane spisovateľka.

3.0
01