Asi pred dvoma rokmi sa u mňa po prvýkrát objavili malé problémy. Hovorím o tých problémoch, ktoré nechce zažiť žiadny chlap, a to ani v tom najhoršom sne. Ak ste ešte stále nepochopili, tak reč je o erektilnej poruche alebo inak, o problémoch s erekciou. Tak ako každý druhý muž, som aj ja začal experimentovať s rôznymi výživovými doplnkami a špeciálnymi pohybovými tréningami. Nemôžem povedať, že by tieto veci nemali absolútne žiaden efekt. Na druhej strane sa však nedial ani žiaden zázrak. Aj keď som sa tomuto kroku bránil zubami nechtami, nakoniec som k musel zájsť k svojmu lekárovi. Teraz som o niečo múdrejší, a preto vám všetkým radím. Ak sa u vás vyskytnú podobné problémy, jednoznačne najprv zájdite za odborníkom.
Žena v modrej lekárskej uniforme s dotazníkom v rukách.jpg

Prečo si diagnózu neurčovať na vlastnú päsť

Po prvé, neviete prečo vám vaša mužnosť nefunguje tak, ako by mala. To sa dá zistiť len na základe niekoľkých odborných vyšetrení. Ani doktor nebude vedieť povedať, čo presne spôsobuje vaše problémy bez toho, aby vás dôkladne vyšetril. Tak napríklad v mojom prípade išlo asi o najbežnejší problém, a to o nedokrvenie celého organizmu. ako riešenie mi boli predpísané tabletky Cialis 20 mg. Tie jednoznačne pomohli, ale keďže u mňa nebol problém len s nedostatočným prekrveným samotného penisu a orgánov v ňom, musel som zapracovať na celom tele. Môj známy však po návšteve lekára zistil, že je zdravý ako rybička. Jeho problémy nakoniec vyriešil sexuológ, pretože pramenili v hlave a nie v jeho tele. Preto neriešte tieto veci na vlastnú päsť. Navyše tabletky na erekciu bez lekárskeho predpisu ani nedostanete.
Tabletky v obale od liekov na drevenom stole.jpg

Môžete si pomýliť tabletky

Povedzme, že viete čítať, takže si viete prečítať, ktorá tabletka pomôže s daným problémom. Nezabudnite však na to, že nie ste doktor. Na tabletkách sa dozviete iba základné informácie pre používateľov a nie konkrétne odporúčania. To je úloha, ktorú má zodpovedne zvládnuť váš lekár.