Pri prepojení jednotlivých častí objektu nám pomáhajú rôzne prvky aj vrátane schodov a k nim prislúchajúceho zábradlia. Schody nám okrem prepojenia nižšie a vyššie položených častí umožňujú pohodlný prístup tam, kde sú výťahy nefunkčné, ako napríklad v domácnosti a kde nám schodisko umožní prístup do častí objektu vyššie položených. Zábradlie pomáha schodisku ale aj nám, oprieme sa o oň a cítime sa vďaka nemu bezpečne a spoľahlivo

stairs-634216_640

Stavba schodiska a voľba zábradlia nie je pravidelná investícia, preto ponuka sklenené zábradlie cena určite mnohých zaujme kvalitou ponúkaného produktu a korektnou cenou.

Sklenené zábradlie je elegantná a nadčasová varianta pôvodného, prípadne menej kvalitného kovového zábradlia, ktoré má slabú odolnosť a nízku životnosť.

Špeciálne bezpečnostné sklo s vkusným nerezovým uchytením do profilu alebo bodové úchyty je predstaviteľom elegancie, luxusu a do interiéru alebo exteriéru prináša moderný architektonický unikát. Sklenené zábradlie je mimoriadne bezpečné, spoľahlivé, s pridanou estetickou hodnotou, veľmi dlhou životnosťou a profesionálnou technológiou spracovania.

Vzhľadom k tomu, že sa jedná o investíciu na pomerne dlhé obdobie, správna voľba, rady odborníkov, profesionálne zameranie a odborné poradenstvo aj vrátane korektnej cenovej ponuky bez zbytočných príplatkov sú pre zákazníka vítané. Výsledná cena závisí od finálnej verzie použitej povrchovej úpravy skla, atypických požiadaviek, dĺžky a rozmeru zábradlia a členenia terénu.

balcony-3009152_640

Cena skleneného zábradlia je v porovnaní s cenou menej kvalitných používaných materiálov primeraná a správne vyjadruje kvalitu antikóru a skla, ktoré má skutočnú kvalitu a bezpečnosť s certifikátmi.

Individuálnu, na mieru pripravenú kalkuláciu môžete konzultovať s odborníkmi a upravovať podľa vlastného rozpočtu. Vždy je pri úvahach dobre počítať s tým, že stavba zábradlia stojí aj čas aj energiu a preto voľba kvality na dlhé obdobie je najsprávnejšie riešenie.