Variabilita obytného priestoru je to najlepšie, čo môžeme pri jeho zariadení dosiahnuť. Ak máme v dome či byte dostatok priestoru, netreba veľmi čo riešiť. Avšak kupovať masívny niekoľkokilový nábytok do domácnosti, v ktorej sa sami nedokážeme ani bez problémov otočiť, nie je veľmi praktické riešenie. V prípade, že budeme potrebovať nábytok premiestňovať, bude treba zavolať sťahovaciu službu alebo poriadne silných chlapov. Kto nemá rád zmenu, ani tú vo vlastnom byte, nemusí v podstate nič meniť. Avšak vždy sa vyskytnú určité situácie, kedy je potrebné obytný priestor mierne transformovať. A na to výborne poslúži taký typ nábytku, ktorý je možné prispôsobovať podľa potrieb a účelu. Na trhu už dnes nájdeme šikovných pomocníkov, ktorí v sebe skrývajú hneď niekoľko funkcií. Skriňa sa mení na posteľ, stolička na stolík a podobne.

Sedacka

Rozkladacie sedačky sú taktiež jedným zo spôsobov, ako sa vysporiadať s potrebami na bývanie. Najmä vtedy, keď príde viacpočetná návšteva, naše mozgové bunky začnú pracovať naplno, aby zapojili všetky znalosti kombinatoriky a vymysleli spôsoby, kde návštevníkov pohodlne uložiť. Rozkladacie sedačky tak komfortne vyriešia vašu dilemu.

Sedacka2

Podľa veľkosti rozkladacích sedačiek môžete vytvoriť spací priestor niekedy až pre troch ľudí. Alebo z jednej sedačky vytvorte viacero kresiel na sedenie. Vráťte sa späť do detstva, keď ste svoju kreativitu rozvíjali pomocou stavebnice. S rozkladacími sedačkami a nábytkom sa taktiež môžete pekne vyhrať. Pozrite si najaktuálnejšiu ponuku rozkladacích sedačiek od obchodného domu s nábytkom a bytovými doplnkami Albero, kde nájdete nábytok pre každú domácnosť, dodávanú od popredných slovenských aj európskych výrobcov. Rozkladacie sedačky rôznych tvarov, veľkostí a farieb, aj za akciové ceny si vyberiete na ich e-shope alebo priamo v predajni v Bratislave.