Vždy, keď som myslela na veci okolo seba, musela som sa zamerať aj na to, čo je okolo iných ľudí. Neviem prečo, ale jednoducho som to presne takto vnímala. Vždy, keď som sa pozrela na ľudí okolo mňa a na to, ako sú oblečení, musela som to riešiť. A riešiť to pre mňa znamenalo v prvom rade to, že si budem obliekať to, čo chcem ja. Chcela som byť originálna a chcela som vyzerať najlepšie, ako sa len dalo. Čo to však reálne znamenalo? Asi bolo jasné, že som nad tým mala rozmýšľať viac, takže som si musela nájsť svoj vlastný štýl.

trika

Čo ma vystihuje?

Mala som pocit, že musím jednoducho nájsť niečo, čo ma dokonale vystihuje, aby som vedela, o čo mi ide. Ak mi o niečo šlo, tak proste o to, aby som nikdy nevyzerala zle a nikdy nevyzerala inak, ako som sa cítila. Preto mi bolo jasné, že by som mala pozornosť venovať tomu, čo je okolo mňa a aj tomu, aké tričká a iné veci, si na seba dávam. Práve tričká tvoria naozaj klasické veci, ktoré by vo vašom šatníku mali byť. Šatník je predsa naozaj niečo, čo by vás malo baviť.

oblečení

Ako nájsť svoj vlastný štýl?

Raz za čas je fajn zamerať sa na seba. Ale niektorí ľudia majú naozaj problém s tým, že nevedia nájsť svoj vkus, aby proste veci fungovali bez toho alebo možno práve vďaka tomu, čo pre seba robíte. Je to naozaj ťažké, nájsť ten balans, ktorý by mal byť pre vás dôležitý. Myslíte si, že je ľahké nájsť svoj vlastný vkus? Tak to sa teda naozaj veľmi mýlite. Je to proces, ktorým si musíte prejsť, aby bolo všetko podľa toho, ako chcete, aby to bolo. A keď na to prídete buď si ten štýl necháte, alebo naopak zistíte, že to nejde a musíte ho zmeniť na niečo iné. Ale to je na tom perfektné. Takto veci naozaj vedia neuveriteľne dobre fungovať, tak nečakajte. Nakoniec každý nájde presne to, čo chce nájsť, a to je na tom úžasné a krásne.