Šperky tvoria základ toho, aby sme svoj outfit dotiahli do dokonalosti. Bez nich je to akoby nám niečo chýbalo, oblečenie nebude mať ten správny šmrnc. Na skrášlenie sú určené rozličné módne doplnky, k nim patria aj šperky, napríklad obľúbené strieborné náušnice.

set-pearl-jewellery-gift-box-with-flowers_106029-76

Žena sa šperku vždy poteší, ak je ešte k tomu v štýle, ktorý preferuje, trafili ste do čierneho. V každom veku sa totiž chceme páčiť, ale hlavne chceme byť spokojné samy so sebou. Typ denných povinností nám diktuje, čo si na seba máme obliecť a zároveň aj to, aké doplnky sú k oblečeniu vhodné. Pracovné povinnosti sa totiž líšia, a tak je namieste zohľadniť to aj pri ozdobovaní sa. Strieborné náušnice nám ponúkajú možnosť ako byť krásne v každom okamihu, pretože sú na trhu v neprebernom množstve.

Jednoznačne sa najčastejšie ozdobujeme jednoduchšími šperkmi, ktoré sú vhodné na každodenné nosenie, náušnice v tvare kruhu, visiace, malé bodky, ale aj srdiečka, slzičky či geometrické tvary, tie všetky nás skrášľujú. Každý z nich má náušnice strieborné svoju vlastnú puncovanú značku a rýdzosť 925/1000. No okrem bežných povinností sa sem-tam pritrafí aj slávnostnejší okamžik, a vtedy chceme zažiariť. Večerné udalosti, ktoré si vyžadujú aj určitú noblesu a lesk, nám dávajú možnosti trocha popustiť uzdu vo výbere šperkov a vziať si na seba niečo originálne.

strieborné náušnice

Luxusnejšie a extravagantnejšie kúsky strieborných náušníc môžeme prevetrať, ak sa chystáme sa slávnostnú udalosť. Platí pravidlo, že ak si oblečiete jednoduchšiu róbu, náušnice si môžete dovoliť extravagantné, ozdobené kamienkami či korálikmi, farebné a ligotavé, veľké, v netradičnom tvare, tu sa fantázii medze nekladú. Vaše uši a zároveň s nimi aj vy sama budete žiariť a stanete sa ozdobou večera, no predovšetkým budete sama so sebou spokojná a budete sa cítiť ako princezná.

Striebornými náušnicami nikdy nič nepokazíte, budú vašimi spoločníkmi celý deň alebo aj celú noc, pretože patria k univerzálnemu kúsku, ktorý patrí do šperkovnice každej ženy.