O tantrických masážach sa tvrdí, že uvoľňujú zovreté emócie, prispievajú k odbúraniu stresu, stimulujú produkciu sexuálnej energie a smerujú ju k výraznejšiemu orgastickému vyvrcholeniu. To je samozrejme pravda, avšak nemali by sme zabúdať na ďalšiu zložku tejto procedúry, a síce na vizuálne vnemy. Keby tomu tak nebolo, mohli by tantru v Bratislave https://magictantra.sk/ prevádzkovať aj dievčatá oblečené v montérkach, podobne ako údernice za socializmu pri práci v sústružníckej dielni. Muži túžia svoju masérku pozorovať tak, ako bola stvorená, ako bolo jej telo vymodelované v božskej kráse. A že je niekedy skutočne krásne, o tom nepochybujte!

nahé dievča

Milovníci pŕs si prídu na svoje – tiež milujete, keď sa môžete pozerať na ženské prsia, ako sa pohupujú, a ako nad nimi čiastočne víťazí gravitácia? Ak si dievča pri tantrickej masáži sadne pod váš penis na vaše stehná, začne sa penisu venovať veľmi dôkladne, jednu ruku zdvihne do výšky, čím odhalí svoje podpazušie, prehodí si vlasy cez rameno a dá vyniknúť svojim prsiam, aby ste si mohli prezrieť jej vztýčené bradavky, potom je to možno najkrajší zážitok vášho života, ktorý sa vám bude premietať do každého sna.

ženské nohy

Páčia sa vám ženské nohy – ak sa vám páčia ženské nohy a chodidlá, môžete požiadať o celotelovú masáž, alebo sa dohovoriť na masáž iba chodidlami. Záleží na vzájomnej dohode a ochote masérky vám vyhovieť. Na chodidlách je veľmi jemná kožička, čo by vám mohlo priniesť neskutočne príjemné pocity až k vyvrcholeniu, a pokiaľ vám vyhovuje masáž rukami, masérka môže zaujať takú polohu, aby vám odhalila svoje bosé chodidlá aspoň k vizuálnemu vnemu. Pre niektorých mužov je pohľad na chodidlá rovnako vzrušujúci, ako na odhalené prsia, zrejme preto, že chodidlá sú bránou do duše a obrovským informačným kanálom, na ktorom sa zaznamenávajú všetky telesné procesy. Preto sa teší veľkej obľube reflexológia – masáž bosých chodidiel.