Schoeller Allibert Schoellerallibert je firma zaoberajúca sa výrobou, distribúciou a predajom udržateľných, kvalitných plastových nádob všemožného druhu a využitia. Na ich internetovej stránke nájdete množstvo cenovo atraktívnych produktov, z ktorých si zaručene vyberie každý. V prípade otázok či potreby poradenstva sa v danej oblasti neváhajte obrátiť na profesionálov a špecialistov zo Schoeller Allibert, na ktorých kontakt nájdete na internetovej stránke podľa toho, v ktorej krajine žijete alebo ktorú krajinu sa chystáte navštíviť za účelom nakúpenia produktov od spoločnosti Schoeller Allibert.

kontajner

Na ich všeobecnom e-shope nájdete produkty ako rotomolding, čo sú vysoko pevné plastové nádoby, pevné plastové kontajnery, ktoré spĺňajú nadštandardné podmienky a ktoré možno filtrovať podľa objemu, hmotnosti a parametrov, plastové palety v ôsmich štandardných veľkostiach a v piatich rôznych prevedeniach, pevné IBC kontajnery, ktoré svoje miesto nenájdu len vo výrobných priemyselných priestoroch, ale i napríklad na záhradách chatiek a rodinných domov, kde slúžia ako efektívne nádrže na zbieranie a uskladňovanie dažďovej vody, skladacie plastové kontajnery vyvinuté špecialistami na zvládnutie veľkých vzdialeností a spiatočných ciest bez toho, aby sa poškodili oni samotné alebo obsah v nich, poslednou kategóriou v rámci kontajnerov je príslušenstvo pre tieto kontajnery, kde si môžete dokúpiť všetko potrebné k svojim novým rotomoldingom, pevným plastovým kontajnerom, plastovým paletám, IBC kontajnerom, skladacím paletovým kontajnerom.

nádoby

Prečo si vybrať práve túto spoločnosť Schoeller Allibert? Nuž, dôvodov je hneď celá rada. Spoločnosť Schoeller Allibert vlastní niekoľko medzinárodných certifikátov, je uznávaná nielen v krajinách celej Európy, ale aj po celom svete, za kvalitou a akosťou svojich produktov si stojí a garantuje svojich klientom spokojnosť, udržateľnosť, kvalitu a super nízku a výhodnú cenu, ktorá na dnešnom trhu v rámci predaja plastových obalov a príslušenstva nemá konkurenciu.