Niekedy musíte byť proste sám so sebou spokojný, aby ste vedeli všetko ostatné riešiť tak, ako sa vám to páči. A verte tomu, že aj let môže byť niečo takéto. Mnohí ľudia sa lietania veľmi boja a majú stresy z toho, že niekam majú letieť, že niečo má byť okolo nich a že sa majú len tak vznášať v priestore. Spojíte si k tomu rôzne nehody a ste proste tam, kde ste nechceli byť, všakže. Ale keď sa na to pozriete takto, je jasné, že by ste sa mali jednoducho zamerať na to, čo je pre vás najlepšie. A predsa len sa môžete zamyslieť aj nad tým, ako reagovať, keď váš let zrušili či odložili.

křídlo

Niekedy je smiešne, že sa môžete pozerať na to, čo je okolo vás alebo zase nie. A niekedy ide proste len o to, aby ste sa tešili, aby ste sa nebáli a aby ste boli rozhodnutý, že všetko, čo vidíte, má svoj vlastný význam. A významy, ktoré sú okolo vás, sú jednoducho to, čo potrebujete. Potreba je super. A keď chcete, aby bolo všetko presne také, ako to vy sami vidíte, je jasné, že by ste sa mali pozbierať. Nikomu nevyhovuje, keď sa niečo takéto vyskytne. Ale je len na vás, ako sa tým celým popasujete.

boing

Popasovať sa s problémami je proste ťažké. Asi je jasné, že nie vždy ide všetko presne takto, presne podľa plánu a podľa vašich rozhodnutí. Ale keďže sa občas musíte zamyslieť nad tým, čo je pre vás to najlepšie, musíte sa proste zbaviť nervov, ktoré vás automaticky napadnú ako blesk, keď sa niečo takéto stane. Hocikedy sa na to pozriete a máte pocit, že to proste nie je tak, ako by ste chceli, všetko je jasnejšie. A jasné veci budú naozaj len vtedy, keď sa zbavíte hnevu a budete mať čistú hlavu, žiadne starosti a nervy. Potom proste zistíte, že všetko bude naozaj super. Keď to takto vidíte, všetko bude naozaj také dobré, ako to budete chcieť mať vy sami. Aké jednoduché, však?