To, v čom má život niekoho svoje pomerne dobré stránky a v čom sa niekomu relatívne darí a čo má v celkom slušnej či dostatočne dobrej miere zabezpečené, to môže zas chýbať v živote niekoho iného. Či už ide o peniaze, uznanie, lásku, kamarátov alebo sex.

  • A áno, predsa aj sex patrí k spokojnému životu mnohých ľudí, hoci sme u toho, že nie každý sa môže pochváliť uspokojivým sexuálnym životom.

A nemyslíme tým len ľudí, u ktorých to v partnerstve neklape, ale aj ľudí, čo sú už dlhodobo sami a aj títo predsa majú svoje potreby.

erotická modelka

Nemusíme presne špecifikovať, či ide o mladých alebo starších mužov, toto je totiž veľmi individuálne a týka sa to oboch týchto vekových skupín. Absenciu lásky dvoch pohlaví a absenciu erotiky a samozrejme tiež sexu pociťujú skrátka tí, čo vedľa seba nikoho takéhoto nemajú, prípadne majú, ale speje to k rozdeleniu, pretože to nefunguje. Stále sa ale točíme okolo faktu, že človeku niečo chýba a tým je práve fakt, že chce zažiť nejaký kvalitný intímny zážitok alebo lepšie povedané- pôžitok. A keď je takýto človek, povedzme muž, v tomto bode sám, tak si môže predstaviť, ako „to robí“ s nejakou sexicou presne podľa svojich predstáv. Ale moment, nemusí to zostať iba pri predstavách!

Takúto sexi kosť podľa svojej fantázie si môže nájsť cez internet, teda aspoň takú, čo by sa v určitej miere prispôsobila tomuto ideálu, sex privat a jeho ponuka online takúto spoločníčku určite poskytuje. Je tu však dôležité vedieť hľadať, čo ale vďaka prehľadnosti portálu nie je žiadny veľký problém.

muž s notebookom

Najväčšiu ponuku profilov nájde v Bratislave, no ak nie je odtiaľ, ponuky môže filtrovať podľa svojho mesta alebo najbližšieho okresu. Pretože tých ponúk je tam dosť a v podstate je to ľahké- každá sex workerka má okrem iných informácií a fotiek vo svojom profile uvedený aj telefonický kontakt. Stačí zavolať, prísť za ňou do privátu, prípadne sa dohodnúť na inom mieste stretnutia.