Potrebujete načerpať nové sily a energiu? Ponúkame Vám dráždivú erotickú masáž. Nie je to len obyčajná masáž. Jedná sa o podstatne vyšší level. Ak ste už niekedy podstúpili bežnú masáž určite sa Vám uľavilo. Ale určite tak aj rýchlo daná úľava odoznela. Teda nie je masáž ako masáž. Erotická masáž je úplne nieto iné. V salóne Tantra Diamond Bratislava sa postaráme o Vás ako v bavlnke. Zažijete erotickú masáž ktorá Vám dodá nie len nové sily a energiu ale prídete na úplne iné myšlienky. Tu razom zabudnete na okolitý svet. Samozrejme tantra masáže nespočívajú na bežnom pohlavnom styku ako si poniektorý mnohokrát myslia. Tantra masáže sú omnoho viac. Zažijete úľavu zároveň so sexuálnym napätím. Naše tantra masérky sú špeciálne školené v tejto oblasti tantra masáží a preto Vám ponúkame výhradne špičkové služby na profesionálnej úrovni.

masáž zadku

Náš salón je pre Vás vybavený všetkým čo budete potrebovať vrátane spŕch a kúpeľní. Všetko je tu nastavené tak, aby ste si vy po príchode do nášho salóna len oddýchli, užili a načerpali novú energiu. Jednoducho a rýchlo zabudnete na okolie a Vaše myšlienky budú úplne niekde inde. Vaše telo bude po tejto masáži ako znovuzrodené a vy budete natoľko pozitívne naladený že túto náladu budete môcť rozdávať. Priestory salóna sú krásne, čisté a útulné, všade navôkol Vás bude príjemná vôňa a hudba bude sprevádzať Váš tantrický rituál.

plameň sviečok

Samozrejme to všetko réžii krásnej tantra masérky, ktorú si sami vyberiete a ktorá sa o Vaše pohodlie bude po celý čas starať. Tak sa nechajte chvíľu rozmaznávať a prijmite to, čo Vám ponúkame. K dispozícii pre Vás je viacero tantra masáží, od masáží celého tela až po masáž výhradne určenú pánom a to masáž lingamu. Samozrejme tantrickú masáž u nás môžete podstúpiť aj s partnerom, či partnerkou a tak môžete relaxovať spoločne. Sledovať svoju milovanú pri tých najintímnejších a najpríjemnejších chvíľach a zároveň ich môcť zažívať spolu je niečo, čo sa Vám pri bežnej masáži nestane. Navštívte nás ešte dnes.