Často som myslel na to, že by som mal vymyslieť nejaký účinný spôsob, ako zarobiť peniaze. Človek má pocit, že môže urobiť maximum preto, aby zarobil, ale nakoniec len zabíja čas v nejakej brigáde za dve eurá na hodinu. Je to naozaj smutné, pretože keď chcete pracovať, nemáte možnosť sa realizovať. A že brigádnikov využívajú? To je už ďalšia vec. Navyše, popri škole sa mi pracovalo len skutočne veľmi ťažko. Počas víkendov si človek veľmi nezarobí. A aj keď sa ľudia oháňajú tým, že máme bezplatné školstvo, pozrel by som sa na to, ako by ma moji rodičia uživili, keby som nepracoval.

myšlenky na bitcoin

Keby bolo viac možností popri škole, mohol by som si naozaj dobre zarobiť.

Ale keďže som mal školu od pondelka do piatku ráno a aj poobede, nemohol som chodiť do nejakého supermarketu vykladať tovar. Proste to nešlo a nemohol som s tým vôbec nič urobiť. Keď som však raz lamentoval nad tým, že si nemôžem nič dovoliť kúpiť, rozhodol som sa, že stačilo. Že sa jednoducho nebudem niečím takým zaoberať a proste vymyslím niečo, aby som zarobil, aj keď len minimálne. Hľadal som na internete prácu z domu. Keď som sa zrazu dostal k niečomu naozaj zaujímavému.

bitcoin a spojení

Nikdy mi nenapadlo, že by som sa mohol zaoberať aj kryptomenami.

Vyskočila na mňa ťažba ethereum a bolo to ako znamenie. Mal som dobrý a výkonný počítač, takže som s tým nemal problém. A dokonca som mal aj v zálohe nejaké peniaze, keby to bolo veľmi potrebné. Zrazu to však potrebné bolo a ja som všetko vrazil do toho. Nebudem klamať, že som sa nebál. Bál som sa a naozaj veľmi. No to ma neodradilo od toho, aby som to aspoň skúsil. A dobre som urobil, pretože sa mi začalo vážne dariť. Už som nebol závislý od rodičov. A to je niečo, čo ma skutočne veľmi teší. Som šťastný, že mám aspoň túto možnosť urobiť niečo takéto. Skúsil som to a vyšlo mi to. No nie je to naozaj perfektné?