Okrem bežných aktivít, ktorými sa ľudia zabávajú sú tu adrenalínové atrakcie, ktoré ľudí rozhodne zabavia a nikdy na ne nezabudnú. Ak máš rád zábavu a zároveň adrenalín, mal by si ich bez pochýb vyskúšať. Samozrejme nič nie je dnes zadarmo, a tieto adrenalínové zábavné atrakcie stoja kopú peňazí, ale ten zážitok stojí za to. Ísť sa zabaviť s kamarátmi, alebo zájsť do mesta môžeš hocikedy, ale sem tam treba vyjsť zo stereotypu a zabaviť sa poriadne. Prinášame vám niekoľko typov, na ktoré sa oplatí našetriť.

let

1. Bungee jumping
Tento adrenalínový zážitok vás vyjde približne 30 eur. Priviazaní ľudia na lane skákajúci z mostov a z rôznych vysokých budov dnes nie sú veľkým prekvapením, pretože bungee jumping skúša čoraz viac ľudí. Ak nemáš zdravotné problémy a máš rád ozajstný adrenalín, skús to aj ty.

bunge

2. Let balónom
Let balónom možno nie je taký vzrušujúci ako predchádzajúci tip, avšak prinesie vám tiež obrovský zážitok, keď z vysokej výšky uvidíte krásnu prírodu a krajinu pod vami. Tento zážitok vás vyjde dosť draho, ale stojí za to.

3. Zoskok padákom
Tento zábavný zážitok vás vyjde okolo 150 eur, čo vôbec nie sú malé peniaze, ale na tento zážitok budete rozhodne spomínať celý svoj život. Na toto už odvahu nemá každý, ale pokiaľ si blázon do adrenalínu a rád skúšaš nové veci, je to skvelý tip pre teba.

padák

4. Laser game
Tímová zábavná hra, najmä pre milovníkov počítačových hier. Doteraz ste mali možnosť sedieť len doma za počítačom a prostredníctvom počítačových hier ste strieľali a bojovali proti svojim kamarátom. Teraz mate možnosť strieľať na svojich kamarátov naozaj, pomocou svetelného lasera. Hráči tejto hry sa cítia ako postavy z počítačovej hry, ale už to nie je virtuálna realita, ale skutočná realita. Navyše tento skvelý zábavný zážitok nie je vôbec pre bežného človeka drahý a jedna hra vás vyjde okolo 7 eur.