Možno sa to mnohým ženám nezdá, ale pravdou je, že každý muž občas tiež trpí tým, ako vyzerá a v akom stave je jeho postava. Je jasné, že to možno nerieši v takej miere, v akej to riešia ženy, ale skutočne im na tom tiež záleží a práve preto by sme ich nemali deprimovať, keď ide o ich postavu. Je jasné, že nie každý je zvyknutý na to, že musí cvičiť alebo že musí chudnúť. Chlapom predsa len spaľuje naozaj oveľa rýchlejšie ako ženám, takže to nezvyknú tak veľmi riešiť. No opak je pravdou a je jasné, že všetko, čo je okolo vás, je pre vás vážne dôležité. A aj vaša postava by na tom tak mala byť.

cvičení

Aj keď sú možno niektoré veci pre užov ľahšie, chudnutie prežívajú rovnako zle, ako ho prežívajú ženy. Len možno okolo toho nerobia také veľké haló a práve preto majú potom pocit, že môžu robiť naozaj čokoľvek. Zostáva však jasné hlavne to, že niektoré veci proste nie sú pre nás všetkých také komplikované, ako by sme si možno mysleli. A ak chce chlap schudnúť, musí zamakať rovnako, ako maká žena. A to znamená aj skončiť s vyžieraním chladničky. Napríklad tak, že si zaobstará naozaj účinný spaľovač tukov.

talíř

Teraz už je však len a len na vás, ako sa k celej tejto situácii naozaj postavíte. Pretože viete, možno je to pre vás najprv veľmi smiešne a úsmevné, ale stále zostáva pravdou to, že všetky veci, ktoré sú okolo vás, vás naozaj ovplyvňujú a je len na vás, ako sa na to pozriete. Aj chudnutie je predsa len niečo, s čím si musíte vybudovať vzťah a nemalo by to byť len niečo, nad čím budete mávať rukou. Nemusíte sa ničoho obávať, ale nakoniec aj sami uvidíte, že to malo naozaj zmysel a že na tom záležalo. A presne to je niečo, čo by malo byť pre vás základné, nemáte ten pocit? Presne to, že chudnutie nie je len tak niečo, ale základ, na ktorom musíte stavať.