Ak potrebujete peniaze, budete aj v budúcnosti stále potrebovať peniaze. Potrebu peňazí vnímate totiž ako silný pocit vo svojom vnútri. Podobné priťahuje podobné a vy budete naďalej priťahovať iba potrebu peňazí. Vysielajte signál, aby ste pritiahli to, čo chcete.
šťastná brunetka
Signál vyšlete tak, že sa zameriate na určitú pozitívnu myšlienku, ktorá bude vyjadrovat váš osobný pocit šťastia a dostatku peňazí. Keď takto vysielate pocity šťastia, vrátia sa ako balíček skutočných zážitkov vo vašom živote. V podobe vášho života, toho ako váš život vyzerá, sa totiž odrážajú vaše najhlbšie myšlienky a pocity.

Ako sa dá dosiahnuť väčšie bohatstvo?
Ak sa aj vy pýtate ako si do života pritiahnuť viac peňazí, a ako sa k nim vôbec dostať, odpoveď vás prekvapí. Je to ľahšie než si myslíte. Vnímate vaše dlhy v banke ako bremeno? Neviete si ani predstaviť, že by ste sa ich ihneď mohli zbaviť? V práci, ktorú máte radi sa už viac peňazí nedá ani zarobiť? Ako teda získať bohatstvo? Jednoducho. Rozhodnite sa preň!
smích v posteli
Ujasnite si v hlave myšlienky a vyhláste, čo by ste si najviac priali, keby ste mohli mať čokoľvek (a v skutočnosti aj môžete mať všetko na svete). Ak je okrem iného to, čo chcete hotovosť, povedzte koľko by ste chceli. „Chcela by som nečakane dostať desaťtisíc eur, a to  do mesiaca.“ Alebo akúkoľvek inú sumu, ktorá  by bola byť pre vás uveriteľná. Práca nie je jediný spôsob, akým k vám môžu prísť peniaze. Práve preto, že si to myslíte, musí sa
to stať aj vašou skutočnosťou.
šťastní smajlíci
Vašou úlohou nie je vymyslieť spôsob, akým k vám peniaze prídu.
Či už je to výhra v lotérií či nečakaný dar, prípadne – doslova nájdete peniaze na ulici, alebo výhodne investujete a zarobíte na úrokoch…Hojnosť pre vás existuje!Stačí požiadať a už len veriť, že to o čo ste raz požiadali, čoskoro aj dostanete. Už teraz sa z peňazí tešte. Ako sa k vám dostanú, zariadi vesmír.