Stále sa snažíte o zdokonalenie vašej postavy a vlasov? V tom prípade nezabúdajte ani na svoje nechty. Ich účelom je nielen zakončenie prstov, ale slúžia aj ako estetický doplnok krásy a to hlavne u žien.
Na ich upravenosti veľmi záleží, pretože sú viditeľné a často dokážu narušiť celkový dokonalý dojem. Nestačí len zastrihávanie a tvarovanie, ale aj zdokonaľovanie formou farebných lakov. K ich dotváraniu skvele slúži aj kvalitný uv gel na nechty.

gel

Vďaka tomuto modernému kozmetickému prostriedku máte možnosť získať nechty snov, takzvané gélové nechty. Slúži ako nepostrádateĺný prostriedok pri samotnej modeláži a dodáva nechtom perfektný konečný design.
UV gel na nechty má niekoľko druhov a každý z nich má svoj charakteristický účel použitia.

Delí sa na :
· modelovací
· soak off gél
· farebný
· 3D
· LED
· Gél lak alebo inak zvaný hybridný
Vďaka týmto produktom zmeníte svoje neformovateľné prirodzené nechty k nepoznaniu alebo ich nahradíte umelými.
Modelovací gelslúži k predlžovaniu prírodných nechtov alebo k modelovaniu gélových.

Soak off gélzastáva funkciu spevňovania prirodzených nechtov.
Farebné gélyslúžia na zdobenie, vďaka ktorému vznikajú nádherné kúsky v podobe rôznych farebných odtieňov, ale aj vzorov.
Vďaka kvalitným prípravkom, ktoré podporujú starostlivosť o vaše nechty, získate dokonalé nechty v každom smere. Hodia sa nielen na bežné nosenie, ale aj na rôzne príležitosti, na ktorých musíte proste vyzerať dokonale a ako pravá dáma. Preč sú totiž časy, kedy mohli mať krásne tvarované a skrášlené nechty iba tie ženy, ktoré dostali do vienka dokonalé prirodzené nechty. Dnes sa nechajú nahradiť umelými, ktoré sú na pohľad nerozoznateľné. Môžete si dopriať rôzne tvary, dĺžky, farby i vzory a zdobenie.

červené nehty

Modeláž nechtov je fenoménom dnešnej doby, vďaka ktorému je každá žena krásna.