Nech sa deje čokoľvek, vždy sa sústreďte na to, čo je pre vás naozaj dôležité. Aj keď sa vám to možno nezdá a aj keď máte pocit, že nie všetko je úplne v poriadku, vždy ide v prvom rade o to, aby ste sa sústredili na veci, ktoré sú naozaj dôležité, s ktorými viete skutočne spolupracovať a na ktorých sa viete naozaj dohodnúť vždy, keď máte pocit, že to nejde. Niekedy sú jednoducho veci, na ktorých vám musí záležať a tými sú väčšinou len dve veci. Jedna je trošku povrchná a jedna je naozaj nadčasová.

1. Vaša peňaženka.
2. Naša planéta.
tři polštáře
Už rozumiete tomu, čo sme chceli povedať? Je jasné, že nie každý súhlasí s tým, čo je naozaj okolo, na čom vážne záleží a s čím by ste mali rátať aj vtedy, keď je okolo veľmi veľa vecí, ktoré vôbec nie sú podstatné, ktoré nie sú pravdepodobné a s ktorými neviete rátať nikdy, nech sa deje čokoľvek. Teraz ide hlavne o to, aby ste boli so sebou spokojný, aby boli okolo vás veci, na ktorých záleží v prvom rade vám, ale to stále nie je všetko. Často je nepravdepodobné pozerať sa na to, čo je naozaj okolo a je vážne dôležité, aby bolo všetko fajn. Ale záleží len od vás, aby ste boli spokojný. A je jasné, že nakoniec ide hlavne o to, aby ste boli spokojný s tým, čo robíte. Teraz ide hlavne o to, aby ste šetrili aj planétu, aj peňaženku. A to dosiahnete jedine tak, že sa zameriate na recykláciu všetkého, čo doma máte. Takže je jasné, že nech sa deje čokoľvek, občas proste musíte využiť čalúnenie na to, aby boli veci v poriadku. Ale musíte využiť to najlepšie, čo doma máte. Napríklad sa proste zameriate na poťahové látky.
tři židle u zdi

Teraz ide hlavne o to, aby ste sa tešili, že ste niečo urobili pre seba a aj pre druhých ľudí. Ide v prvom rade o to, aby boli veci v poriadku. Zistíte, že len to je vážne dôležité. Takže už nečakajte. Uvidíte, čo sa nakoniec stane, no nie?