Pleť vie niekedy mnohé ženy poriadne potrápiť. Či už vplyvom hormónov, veku alebo stresom, na našej tvári sa odzrkadlí každý problém v podobe nepekného akné či suchej pokožky. Práve pleť je najviac vystavovaná očiam verejnosti a prvé, čo si na vás ľudia všímajú. Preto by sme sa mali o ňu patrične starať. Na pleť je veľké množstvo prípravkov, ktoré sú rozdelené vo viacerých kategóriách. Prípravky na staršiu pokožku, na hydratáciu či na problematickú pleť. Na každý typ pokožky je určený iný druh denných krémov. Na čo by ste však v každom veku a pri každom type pokožky nemali zabúdať je sérum na tvár. Sérum je hotový zázrak pre vašu pleť. Tekutá konzistencia sa ľahko nanáša a rýchlo sa vstrebáva do pokožky. Pleti poskytuje jej dostatok živín, minerálov a vitamínov. Olejová zložka dokonale hydratuje suchú pokožku a vďaka tomu vyzerá zdravšia a pevnejšia.

sérum na tvár

Sérum by sa malo aplikovať večer. Dôležité je poriadne vyčistiť pleť od nečistôt a make-upu a následne stačí aplikovať pár kvapiek séra. Sérum s obsahom kolagénu poskytuje tú správnu výživu. Kolagén je zložka, ktorá sa nachádza v našom tele. Pribúdajúcim vekom ho však telo stráca a nám neostáva nič iné ako ho prijímať v inej forme. Sérum na tvár s obsahom kolagénu a kyseliny hyalurónovej rozjasní pleť a dokáže hotové zázraky. Rôzne minerály a vitamíny dodajú pokožke správnu výživu a pleť bude pôsobiť mlado a sviežo. Novinkou v oblasti kozmetiky je aktívne zlato. Sérum s obsahom zlata rozžiari okolie očí či pier. Sérum na tvár môže večer pokojne nahradiť aj krém či masku.

krém na tvár

Pri otázke kozmetiky na tvár by ste mali dôkladne zvážiť výber každého produktu. V tomto prípade by ste sa nemali rozhodovať na základe financií, ale podľa kvality výrobku. Pre svoju pleť používajte vždy to najlepšie a vhodné pre váš typ. Sérum na tvár by nemalo chýbať v žiadnej výbave každej ženy.