Mali ste niekedy naozaj reálnu predstavu o tom, kde chcete bývať? Je jasné, že mnohí ľudia v týchto veciach tápajú, ale tí druhí to vedia už odmalička. Ak k nim nepatríte, malo by vám byť jasné, že o tom všetkom musíte poriadne premýšľať, aby ste vedeli, čo vlastne od života chcete a čo sa naopak môže stať len niečím, nad čím mávnete rukou. Myslíte si, že to nie je podstatné? Ale to sa mýlite, verte tomu, že to podstatné je. Vaše bývanie vás nielen, že definuje, ale zároveň aj určuje to, ako sa budete naozaj cítiť tam, kde práve teraz ste. Jasné, že to neznie reálne. Nikdy to neznie reálne, pokiaľ sa to nestane realitou, no nie?

příroda
 
Ak chcete, aby bolo bývanie iba o vás, musíte porozmýšľať aj nad tým, čo vlastne naozaj očakávate a prečo ste sa rozhodli tak, ako ste sa rozhodli. Je smiešne, že niekedy sú tie najjednoduchšie riešenia tie najlepšie, ale v prvom rade si musíte aj tak rozmyslieť to či chcete bývať v dome, alebo v byte. Úplne najjednoduchšia otázka, ktorá vás buď vyšvihne na vrchol, alebo vás naopak potopí. Verte tomu, že všetko okolo vás sa vašich rozhodnutí týka a práve preto je jasné, čo je pre vás naozaj dôležité.

domeček
 
Verte tomu, čo okolo seba vidíte a prečo to okolo seba vidíte. Nie je to nič, za čo by ste sa mali hanbiť. Nemôžeme byť všetci na byty aj na domy, to by bol potom život trochu zvláštne nudný, nemáte ten pocit? Áno, čokoľvek teraz vidíte, má to svoj vlastný význam a verte tomu, že aj keď sa vám to možno v tejto chvíli nezdá, pochopíte, prečo to bolo naozaj veľmi dôležité. Nie je to nič smiešne. Domy a byty, to je vlastne jedno. Záleží len na tom, kde sa budete skutočne dobre cítiť. Presne to je to, na čo sa musíte pozrieť a do čoho sa musíte skutočne oprieť. Nemusíte predsa pozerať na bytovku a hovoriť si, že toto proste nie. Nik vás do toho nenúti a je to skutočne iba na vás.