Ponúkame vám krátko spracovanú charakteristiku znamení, ktorá vám povie o vašich blízkych možno viac akoby ste chceli. A možno vám práve znamenia pomôžu prísť na niečo, čo je pre vášho partnera dôležité a vy to prehliadate.

Váhy

Váhy sú veľmi spoľahlivým znamením, azda najspoľahlivejším zo všetkých. Väčšinou sú veľmi nestranní a snažia sa konať a súdiť objektívne. Títo ľudia zvyknú byť veľmi cieľavedomí a vedia sa tiež veľmi dobre a ľahko zlepšovať v zamestnaní. Majú veľkú predstavivosť a radi sa ňou tiež aj nechávajú unášať. Snažia sa vyhýbať konfliktným situáciám a majú radi život v mieri a pokoji. Sú veľmi citliví a majú radi rodinu pokope.

váhy

Škorpión
Škorpión je znamenie, ktoré potrebuje byť v neustálom pohybe. Nečinnosť a nič nerobenie ich doslova zabíja. Vedia perfektne viesť skupinu a sú zamilovaní do života. Usmievaví ľudia plní nadšenia a úprimnej veselosti. Svoj život sa snažia naplno si užívať, a sú ochotní preto podstúpiť takmer každé riziko. Sú nestranní, vedia sa porozprávať s každým a veľmi dobre pristupujú k riešenie problémov.

štír

Strelec
Ľudia narodení v tomto znamení sa vyznačujú najmä ľahkovážnosťou, ktorá presahuje vo veľkej miere takmer všetky ich ostatné vlastnosti. Pôsobia dojmom ľahostajnosti, avšak sú veľmi citliví a nestranní. Sú veľmi vnímavými a pozornými poslucháčmi. Majú veľmi hlboký zmysel pre priateľstvo, ktoré si nesmierne vážia. Sú však nesmierní flegmatici a len tak niečo ich nerozhádže.

střelec

Kozorožec
Je posledným znamením zverokruhu. Kozorožci sú večne zasnívaní a venujú veľmi veľa času svojej predstavivosti, o tom, akoby to mohlo byť keby… Avšak, aj napriek tejto veľmi prevládajúcej črte sú azda najstabilnejším znamením zo všetkých, zvláštne, však? Stoja nohami pevne na zemi a len tak ich niečo tak ľahko nerozhodí. Sú veľmi kultúrne založení a radi majú prehľad o všetkom čo sa deje v ich živote, okolí, ale aj vo svete. Držia si v živote pevné vzťahy.