Modrá strecha je internetová stránka, ktorá je jednou zo stránok, ktoré sú určené na konkrétny účel pre konkrétnych ľudí s podobnými záujmami alebo životnými skúsenosťami. Stránka je o stavaní domov, rekonštrukciách bytov alebo podobných záležitostí, s ktorými sa určite v živote stretne takmer každý z nás. Preto je to veľmi aktuálna stránka a má aj svoje novinky.ľudia sa pýtajú.jpg
DOSTALA NOVÝ DIZAJN
Po dosť dlhom čase som opäť zavítala na túto stránku a bola som dosť milo prekvapená, že dizajn stránky sa celkovo dosť zmenil. Nevyzerá ako tá predtým ani náhodou. Pripomína mi moderný facebook alebo internet banking jednej slovenskej banky Slovenskej sporiteľni – George. Celý tento dizajn modrej strechy je ladený práve do modrej farby a možno práve preto sa tak podobá na spomínané dve stránky. To však nevadí, pretože vzhľad je naozaj príťažlivý a moderný. Už to bolo treba poriadne oživiť a autorom tejto zmeny sa to naozaj podarilo. Verím, že takto si táto stránka pritiahne viac užívateľov, pretože si to naozaj zaslúži. Stavba domu alebo rekonštrukcia je aktuálna téma a mnohé diskusie, ktoré sa tam nachádzajú sú užitočné pre veľký počet ľudí. Bola by škoda, keby sme stratili takú dobrú stránku akou je MODRÁ STRECHA. rôzne náradie.jpgPreto vám odporúčam na ňu chodiť a nebáť sa pýtať, hoci si myslíte, že nedostanete odpoveď, opak je pravdou. Ľudia tam diskutujú denno-denne a neváhajú vám poradiť v hocičom. Na tejto stránke si môžete aj zainzerovať a niečo do domácnosti predať. Oplatí sa to, uvidíte, dosť veľa ľudí sa ozýva takmer okamžite, keď tam dáte niečo po čom oni túžia.
Určite vám teda odporúčam navštíviť túto stránku, ak ste ju doteraz nepoznali. Alebo ju navštívte aj v tom prípade, že ste ju poznali, ale dlho ste sa na nej neukázali. Teraz si to naozaj zaslúži. Zaslúži si vašu pozornosť. A toto nie je platená reklama, je to reklama, ktorú šíri len spokojný užívateľ danej platformy. Preto mi dôverujte.