Niekedy človek nevie, čo mu robí dobre. Niekedy v páre ani sami neviete, čo robí dobre tomu druhému, a to teda nie je niečo, s čím by ste sa mali chváliť, pretože to nie je vôbec dobré a ani vhodné. Asi je to viac, než len jasné, no keď sa budete skutočne veľmi snažiť a robiť všetko preto, aby boli veci v poriadku, nakoniec ste to vy sami, kto pochopí, že presne na tomto skutočne záležalo a nech sa deje čokoľvek, tak na tom aj záležať bude. Všetko bude presne také, ako to chcete vy sami. Ale ak máte pocit, že vám niečo môže pomôcť, buďte si istý, že to je senzualna masaz.

sexualita

Nebojte sa sa na niečo také prihlásiť a urobiť niečo preto, aby ste boli so sebou spokojný alebo aby ste proste boli šťastný, pretože robíte všetko skutočne presne tak, ako chcete vy sami. Ale keď to chcete pochopiť, mali by ste urobiť viac, všetko preto, aby ste mohli byť so sebou spokojný a spokojný aj s tým, čo vás naozaj baví a čo je pre vás to najlepšie, to najúčinnejšie, pretože presne takto sa budete tešiť ešte viac. Sex je naozaj niečo, čo vás posunie ďalej. A možno je to podľa vás nepravdepodobné, ale nakoniec ide presne o to, aby ste sa tešili a aby bolo všetko čo najlepšie, hlavne v tom sexuálnom momente. A aj keď by ste sa mali pozrieť na veci, ktoré vám robia dobre, všetko bude presne také, ako ste to chceli mať vy. A aj keď je to nepravdepodobné, mali by ste sa proste rozhodnúť.

svádění

Rozhodnutie zamyslieť sa nad sexom a nad tým, čo vám vážne prináša radosť, je skutočne niečo dôležité a podstatné. A aj keď to bude všetko najlepšie a všetko také, ako sa vám to páči, mali by ste proste urobiť viac. A urobiť viac je niečo, čo bude pre vás to najlepšie. Verte tomu, že to pochopíte, len keď to zažijete. A keď to chcete zažiť, v Bratislave vám s tý určite pomôžu. Mali by ste urobiť všetko tak, ako sa to páči vám.