Ak má raz človek z niečoho strach, musí sa proste pozrieť a zamerať na to, ako môže zapracovať presne na veciach, ktoré sú pre vás dôležité a ktoré sú naozaj okolo vás. Strach je našou súčasťou a bojovať proti nemu je zbytočné, no musíte sa naučiť s ním pracovať a veľmi dobre vedieť, ako to funguje a ako sa naozaj môžete zameriavať na veci, ktoré sú pre vás podstatné a aby vás jednoducho neobmedzovali. Aj keď sa vám to možno nezdá, je to pre vás vážne podstatné, aby ste so svojím strachom vedeli naozaj pracovať tak, ako to ide.

klíč

Áno, je jasné, že nakoniec je strach niečo, čo vás maximálne obmedzuje, mali by ste urobiť všetko preto, aby ste sa zaoberali vecami, ktoré vás posunú ďalej. Berte alebo neberte, no nikto sa nechce predsa báť, no nie? Preto musíte urobiť veci, ktoré sú podstatné a ktoré vás aspoň trošku zbavia strachu, ktorý máte. Ak sa bojíte ohňa, takže sa musíte zabezpečiť. A to urobíte aj vďaka tomu, že si zaobstaráte protipožiarne systémy. Napriek tomu, ako to celé je, musíte sa proste zamerať na to, čo urobí dobre vám. Už je to však potom len a len o tom, ako si naozaj poradíte so strachom, ktorý je okolo vás. Nemusíte sa však báť, keď urobíte všetko, čo naozaj ste schopný urobiť.

systém

Viete, každý sa niečoho bojí, niekto sa bojí pôrodu, niekto sa bojí zubára a niekto sa proste bojí, že zostane sám. Tak prečo by sa niekto nemohol báť ohňa alebo toho, že im oheň pohltí celý majetok? Asi je jasné, že nakoniec sú toto presne veci, na ktoré sa proste musíte pozrieť reálne a snažiť sa urobiť všetko preto, aby veci vychádzali presne podľa vášho plánu a nesmiete sa jednoducho viac zaoberať tým, prečo sa toho bojíte. Teraz musíte urobiť všetko preto, aby boli veci perfektné. Napriek tomu, že sa vám to možno nezdá je stále jasné, že niektoré veci môžete urobiť. A zatočiť so všetkým, čoho sa naozaj bojíte.