Polievka v plastovej fľaši
Je to niečo ako kurací vývar okrem toho, že je to ryba v plastovej fľaši z automatu. Stále populárnejší automat v mestách ako Osaka, Hirošima a Kjóto prevádzkuje reštaurácia, ktorá je známa svojimi udon rezancami. Udon rezance sú hrubé pšeničné rezance, ktoré sú populárne v Japonsku, často ponorené do vývaru obsahujúceho rybací vývar.
Tento konkrétny vývar z reštaurácie sa stal obľúbeným, takže urobili to, čo by robili akýkoľvek majiteľ reštaurácie v Japonsku- naplnili ryby do vnútra niečoho, čo sa javí ako nápojové fľaše, a sprístupnili ich verejne za cenu asi 6 eur.

prodejní automaty

Kravaty
Pokiaľ ide o veci, ktoré sú viac pohodlné ako divné, môžeme povedať, že kravata je na prvom mieste! Vzhľadom na to, že Japonsko je plné rušných podnikateľov, dáva tento predajný automat podstatný zmysel. Zvlášť, ak ste práve dojedli veľkú misu s rezancami Udon a pred pár veľkými stretnutiami a niektoré z nich sa ocitli na kravate!Kravatu v predajnom automate kúpite za okolo 1000 jenov – a to je menej ako 10 eur.

Hlávkový šalát
Je to zvláštne, bez ohľadu na to, ako sa na to pozeráte. Chápeme pripravované jedlá pre ľudí na cestách alebo tých podnikateľov, ktorí žijú mimo kanceláriu, ale pripravená zelenina sa javí ako nezmyselný nápad. Tam, kde by sme s najväčšou pravdepodobnosťou robili selfie s automatom na hlávkový šalát z jeho čírej zvláštnosti, by človek z Japonska ani neotočil hlavou, ak by prechádzal okolo.Zelenina v predajných automatoch je tam úplne normálna. Medzi ďalšie produkty, ktoré môžete nájsť v automatoch, patria banány, zemiaky, jablká, brokolica a iné zelené plody.

kravata

Chlieb v konzerve
Funkcia primárneho predaja konzervovaného chleba môže spočívať v jednoduchom komforte. Je dostatočne prenosný, aby ste si ho mohli vložiť do vrecka bez toho, aby ste riskovali drobky a zapečatená konzerva zabezpečí, že zostane čerstvý, kým nebudete pripravení ho použiť.Konzervované chlebové odrody v Japonsku zahŕňajú jahody, čokoládu, zelený čaj, maslo, hrozienka a mlieko.